Yükselen Hurdacılık, Yükselen Hurda Metal Ankara Sincan ve Etimesgut ilçesi başta olmak üzere Ankaranın tüm ilçelerinden hurda alımı yapmaktadır.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Yükselen Hurdacılık

Yükselen Hurdacılık

Firmamız Yükselen Hurdacılık, Geridönüşümü yapılabilen her türlü hurda metali son kullanıcısından alıp geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak, hurda alıp satarken ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve geridönüşüm alanında istihdam alanı oluşturmak amaçlarıyla 2001 yılında Neyfel DAĞLI tarafından Sincan İlçesinde kuruldu.

Başlangıçta sadece Sincan İlçesi ve yakın çevresinden hurda alımı yapan firmamız Yükselen Hurdacılık, hurdacılık sektörünün vazgeçilmezi olan Doğruluk, Dürüstlük, Sözünde durmak gibi temel ahlak ilkelerini prensip edinip tüm çalışmalarını bu prensipler kapsamında yürütmesinden ve zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmasından dolayı kısa süre yükselip, hizmet çeşitliliği ve hizmet alanını genişletmiştir.

Bu gün, Ankara'nın tüm ilçelerinden ve hurdanın miktarı ile orantılı olarak civar illerden hurda alımı yapan firmamız Yükselen Hurdacılık, her geçen gün araç, ekipman ve hizmet alanını genişleterek ve adında olduğu gibi Yükselerek çalışmalarına devam etmektedir.Vizyonumuz:

Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak, hizmetlerini en geniş bölgeye sunan firma olmak. Kaliteli ve zamanında hizmet sunan ve bu özelliği ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak.

Yükselen Hurdacılık

Misyonumuz:

Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına ham maddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Geri Dönüşümün temel ilkelerini esas alan yapımız ile çevreye olan saygımızı her geçen gün daha da çok arttırarak hem ekonomiye can veriyor, hem de siz değerli müşterilerimizin aslında atıkların bir çöp olmadığını yeniden doğaya kazandırıldığını altını çizmektedir.

Pursaklar Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 538 797 1792

Pursaklar Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 538 797 1792

Yükselen Hurdacılık

Geridönüşüm

İletişim